background

Po kërkoni të takoni dikë të ri?
Shoqërohem me Singles duke kërkuar të njëjtën gjë tani!

Dating Prospect elvan

London Apprentice, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect celine

Dundee, Scotland, Dundee City, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect rebecca

Brighton, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect jamavis432

Chichester, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect claudio

New Malden, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect meo6

London Apprentice, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect lera

Horsforth, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect richthing

New Malden, Mbretëria e Bashkuar
Dating Prospect giggs

Southampton, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect jackson

Barking, England, Greater London, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect dawson

New Malden, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect robm1989

Morecambe, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect catfish

Horsforth, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect mermaid

Birmingham, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect jayjayjay007

Whitefield, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect benno79

Fareham, Mbretëria e Bashkuar
Takim homoseksual - Po kërkoni të takoni dikë të ri?
Vendet më të mira për takime homoseksuale në Mb

Brighton - Shpesh i referuar si 'Kryeqyteti i Takimit Gay' i Mbretërisë së Bashkuar, Brighton është përqafuar nga djemtë që i duan djemtë dhe vajzat që i duan vajzat. Ndjenja bohem dhe e hedhur mbrapa e Brighton çiftëzoi popullsinë e saj studentore me një sens të lartë të modës dhe çdo gjë shkon qëndrimi ka tërhequr një pas të madhe të atyre që kërkojnë një skenë takimesh homoseksuale ku ata mund të jenë vetë dhe të lënë të lirshme. Brighton sheh partneritetet civile më homoseksuale në Mbretërinë e Bashkuar si dhe pret Festivalin më të popullarizuar të Krenarisë Gay në Mbretërinë e Bashkuar. Ndërsa ka atë që njihet si një 'Gay Quarter' në Brighton, i gjithë vendi po pranon popullatën homoseksuale dhe të gjithë përzihen në të njëjtat bare dhe klube.

Newcastle - Kryeqyteti homoseksual i veriut, Newcastle tërheq pothuajse një kult pas fellahs që dynden në 'Trekëndëshin Pink' duke kërkuar mundësi takimesh homoseksualë dhe argëtim. Fshati Gay i Newcastle shtrihet nga Stacioni Qendror, poshtë drejt Metro Radio Arena dhe grupeve kryesisht rreth Times Square ku është klubi i famshëm i natës Powerhouse. Trekëndëshi rozë i Newcastle shënon të gjitha kutitë për mundësitë e takimeve homoseksuale me gjithçka, nga klubet e kërcimit të kërcimit deri te baret e relaksuara dhe baret e stilit të lartë, si dhe shtëpitë e sauna dhe klubet BDSM.

Manchester - Manchester ka qenë një magnet për ata që kërkojnë takime homoseksuale që nga vitet shtatëdhjetë, dhe para kësaj, në një mënyrë më nëntokësore. Ata që kërkojnë të bashkohen në jetën e natës homoseksuale që Manchester ka për të ofruar duhet të drejtohen në Canal Street ose 'Anal Treet' siç njihet lokalisht në një mënyrë të dashur. Njerëzit dynden nga e gjithë bota për t'u bashkuar në jetën homoseksuale në Canal Street të Mançesterit që u bë i famshëm nga TV sitcom 'Queer as Folk' e cila u filmua atje.

Soho - Padyshim zona më e njohur e Mbretërisë së Bashkuar për homoseksualët që takon jetën e natës dhe takimet homoseksuale, Soho ka qenë një shtyllë kryesore në skenën homoseksuale në Londër që nga kohërat viktoriane dhe ndoshta edhe para atëherë. Shumë bar në Soho kanë një kod të rreptë dera pa grupe femrash dhe nuk lejohen çifte heteroseksuale. Rrugët e rrugicave të errëta dhe konotacionet me tregtinë e seksit i japin Soho një reputacion të pajustifikuar të farës. Jeta homoseksuale në qendrat Soho rreth Old Compton Street dhe Dean Street ku 'orët pa kuptim' janë normë. Silly Hour është si një orë e lumtur, por me çmime qesharake të ulëta në pije që ndihmon turmat të marrë mirë në rrugën e tyre për një natë të mirë dhe hap rrugën për shumë mundësi homoseksual takim.

Shumica e qyteteve dhe qyteteve më të mëdha në Mbretërinë e Bashkuar kanë një lloj tremujori ose fshati për takime homoseksuale, por shumica nuk kanë asgjë në vendet e listuara Nisja në një qytet më të madh zakonisht do të thotë se ka më shumë vende miqësore për homoseksualët për të pirë dhe më pak diskriminim. Gjithashtu, sa më i madh të jetë qyteti, aq më shumë njerëz ka atje dhe aq më shumë mundësi do të keni në lojën e takimeve homoseksuale.


Dating Prospect evans231

Beddington, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect snowhite

Enfield, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect janey37

Birmingham, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect bluesman

Southampton, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect anne

Burnham, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect rhianne82

Newport, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect danny330

London Apprentice, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect johnnylock7

Barking, Mbretëria e Bashkuar
Dating Prospect paulo

Beddington, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect darrin

Gosport, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect jaty

New Malden, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect missavallen

London, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect kennethceasar

London Apprentice, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect fabo1986

Preston, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect daren

London Apprentice, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect interested31

Fareham, Mbretëria e Bashkuar